Poznaj nas

Jeżeli tu jesteście to z pewnością zainteresowały Was nasze filmy. Teraz spróbujemy zainteresować Was naszą historią.

Yellow Films to grupa ludzi, którzy tworzą rzeczy niecodzienne, wyjątkowe, niepowtarzalne, bowiem jak można powtórzyć ślub? Oczywiście, są na tym świecie śmiałkowie, którzy powtarzają takie śluby w swoim życiu nieraz - dla nich mamy zawsze mega rabaty! Ale… niepotrzebnie odbiegamy od tematu. :p Ale dla nas śluby zawsze były, są i będą niepowtarzalne! (nie myślcie, że nie można zacząć zdania od ALE, artystyczne dusze mogą wszystko!)

Kim jesteśmy?

Jak to się stało, że robimy to dobrze

Najpierw był wielki wybuch, narodziła się firma “matka” ProStudio Creative Video Agency. 

Następnie w krótkim czasie zaczęliśmy chodzić jej po głowie MY, a gdy wreszcie specjalna jednostka, taka jedyna w Polsce szkoła, z żywą inscenizacją ślubu dla przyszłych filmowców-  ProStudio Creative Video Academy postanowiła nas nauczyć i puścić w świat, to już w tym świecie pozostaliśmy na dobre! Ruszyliśmy w świat, bo co zrobić z takim bagażem doświadczeń.

Podoba nam się to miejsce i Wy, jako że jesteście dla nas żywym natchnieniem. Lubimy budować dla Was, to co jest najcenniejsze – pamięć. Oczywiście nie sugerujemy, że jest ona u Was kiepska… ale z pewnością za jakiś czas jednak będzie. :p 

Jeżeli nie udało nam się Was zainteresować tym oto profesjonalnym opisem – musicie uwierzyć nam na słowo – jesteśmy warci Waszej uwagi.

Planowanie

Nagrywanie

Montaż filmu

Dzięki, że wytrwaliście do końca tej historii. Jak widzicie, nie była ona długa. My po prostu nie lubimy gadać o sobie, ale o Was bardzo chętnie porozmawiamy, a nawet zrobimy film!

Film ślubny – NIECH BĘDZIE INNY - NATURALNY, ARTYSTYCZNY I DYNAMICZNY!

Nie ma lepszego sposobu utrwalenia Waszych cudownych i wzruszających momentów, jak profesjonalny film ślubny.
Nawet najlepsze i niebanalne zdjęcia ślubne nie oddadzą tak emocji, wrażliwości i ulotności tych cudownych chwil.